Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlineeurostator blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
5827 odwiedzin | wpisów: 11, komentarzy: 4, artykułów: 9, obserwuje: 11

Myjki ciśnieniowe niezbędne na każdej budowie

autor: eurostator blog budowlany - wyślij wiadomość ( artykuł ) Dodaj wpis do ulubionych »

Myjki ciśnieniowe na budowę

Każdy kto choć raz miał możliwość używania myjki ciśnieniowej lub mopa parowego wie, jak bardzo niezastąpione są to urządzenia i jak wiele czasu pozwalają zaoszczędzić. Pozwalają szybko i (przede wszystkim) skutecznie umyć nie tylko okna, auto czy podłogi, ale również kostkę brukową, ogrodzenie a nawet elewację!

Dobrej jakości myjka ciśnieniowa umożliwia szybkie wyczyszczenie różnego rodzaju powierzchni bez ryzyka ich uszkodzenia. To urządzenie niezbędne na każdej budowie – dzięki niemu w szybki sposób pozbędziesz się trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, brudu czy osadu. Oszczędzisz nie tylko swój czas, ale również pieniądze (skuteczne doczyszczenie tradycyjnymi metodami zabrudzeń wiąże się często z koniecznością kupna kosztownych detergentów).

Mając myjkę ciśnieniową nie musisz martwić się o czyszczenie zakamarków, szczelin i innych trudno dostępnych miejsc. Każde urządzenie ma w zestawie szereg końcówek i akcesoriów (pianownice, małe i duże szczotki rotacyjne itd.), które ułatwią ci usunięcie brudu z każdego zakamarka.

Myjka ciśnieniowa – jaką wybrać?

Wybierając myjkę ciśnieniową weź pod uwagę to, jak często będziesz jej używał i co najczęściej będziesz czyścił. Jeśli spodziewasz się, że tylko sporadycznie będzie ci potrzebna – wybierz tanią myjkę z podstawowym wyposażeniem. Budując lub remontując dom warto jednak kupić bardziej profesjonalny sprzęt.

Myjki ciśnieniowe można podzielić na trzy klasy:

  • Klasa pierwsza to myjki z podstawowym wyposażeniem, wytwarzające ciśnienie ok. 100 barów (10 MPa), służące do sporadycznej pracy.
  • Klasa druga to myjki ciśnieniowe nieco bardziej zaawansowane i z lepszym wyposażeniem, których można używać często i systematycznie.
  • Klasa trzecia (najwyższa) to profesjonalne myjki ciśnieniowe, które wytwarzają ciśnienie 140 – 200 barów (14-20 MPa). Są doskonale wyposażone, w zestawie mają wiele różnych akcesoriów.

    Nie jesteś zdecydowany? Zobacz nasze propozycje – wysokiej jakości myjki ciśnieniowe, idealne do domu i na budowę.

Myjka ciśnieniowa 1800W

Myjka ciśnieniowa 230 bar 470L z dużym zestawem akcesoriów

To najczęściej wybierany i polecany model myjki ciśnieniowej. Zestaw jest świetnie wyposażony i zawiera szeroki wachlarz akcesoriów, którymi doczyścisz każdą powierzchnię.

Podstawowe parametry, informacje i zalety myjki ciśnieniowej Home Life:

•    niewielkie, poręczne wymiary i waga (tylko 19,5 kg),

•    moc silnika: 2500W,

•    ciśnienie standardowe 140 bar, ciśnienie maksymalne 230 bar,

•    klasa ochrony IPX5,

•    przepływ wody: 470l/h,

•    aluminiowa, wzmocniona pompa,

•    długość węża: 5 metrów.

Zobacz akcesoria, które są dołączone do myjki ciśnieniowej: https://www.elektrostator.pl/myjka-cisnieniowa-home-life-2500w-230bar-470l-704g-d57.html 

Myjka ciśnieniowa 2500W

Myjka ciśnieniowa 1400 W z pianownicą

Wielofunkcyjna myjka ciśnieniowa, która pomoże ci utrzymać w idealnej czystości nie tylko samochód, ale i dom, ogród. To inwestycja, która bardzo szybko się zwróci. Generuje natrysk wody pod wysokim ciśnieniem (10 Bar), w związku z czym bez problemu usuniesz nalot na kostce brukowej, pojeździe.

Praca z tą myjką ciśnieniową jest przyjemna i komfortowa. Urządzenie jest lekkie, wyposażone w solidne kółka i ergonomiczny uchwyt. Zestaw jest bogato wyposażony, zawiera wszystkie podstawowe i najczęściej używane akcesoria.

Dowiedz się więcej:  https://www.elektrostator.pl/myjka-cisnieniowa-home-life-1400w-180bar-390l-pianownica-304-d56.html

Myjka ciśnieniowa 1400W

Myjka ciśnieniowa na budowę – model Home Life 2200 W/200 Bar

Urządzenie niezastąpione na każdej budowie, które poradzi sobie z wszystkimi zanieczyszczeniami, nawet z uporczywym i trudnym do usunięcia brudem. Myjka wyposażona jest m.in. w pianownicę, miękką szczotkę, szpilkę czyszczącą i dodatkowy pojemnik na detergent.

Myjka ciśnieniowa Home Life ma nowoczesny silnik i wyposażona została w miedziane uzwojenie, zapewniające długą i bezawaryjną pracę. Objęta jest gwarancją „Door to door”.

https://www.elektrostator.pl/myjka-cisnieniowa-home-life-1800w-200bar-420l-pianownica-d54-1316.html

Myjka ciśnieniowa 220WStatystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:48300
Liczba wpisów:206240
Liczba komentarzy:871637
Liczba zdjęć:761301
Użytkownicy online:344